پس از مسدود شدن امکان معمامت رمزارز بدون احراز هویت در کارگزاری ارز دیجیتال کوکوین چه گزینه های موجودند؟
کارگزاری های رمزارزا مکسی و بینگ اکس در حال حاضر امکان معامله با برداشت روزانه کوچک (معادل یک سوم بیت کوین)  ولی بدان نیاز به احراز هویت را می دهند و به این دلیل محبوبیت زیادی اخیرأ پیدا کرده اند.


BingX


 بینگ اکس یک صرافی‌ارز دیجیتال است که امکان خرید و فروش بیش از ۱۰۰ نوع ارز دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی با استفاده از پلتفرم قدرتمند خود، به سرعت در حال جذب سرمایه‌گذاران جدید در سطح جهانی است. اپلیکیشن موبایل بینگ اکس یک پلاتفورم ترید پیشرفته دارد که شاید یکی از بهترین ها در بازار با شده. البطه تعرفه های کارموزد های بینگ اکس کمی از مکسی بالاترند. یک گزینه خوب دیگر بینگ اکس قابلیت ترید دمو است که به شما امکان آشنا شدن با پلتفورم و نمادهای بازررا هم می دهد. گزینه های  نوین دیگر امکان ترید فارکس، سهام های خارجی، شاخص های بازار جهانی و نمادهای کالای آتی مثل نفت گاز طلا  در بازارهای فیوچررز با سرمایه کوچک داده می شود. البطه سرمایه گزاری دربازار ذگر شده منوط به پرداخت هزینه  فاندیگ فی است که هر هشت ساعت کسرمی شود که حتما در پوزیشن های دراز مدت باید محاسبه شود .در گزشته بینگ اکس بعضی از پوزشن های آتی گاز را که نوسونات بالا داشته اند به طور خود کار بسته است.همچنین، این صرافی با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته، به کاربران خود امکان مشاوره و رفع مشکلات فنی را فراهم می‌کند.MEXC

 مکسی یک صرافی رمزارزی است که در سیشل، آفریقای شرقی تأسیس شد این صرافی به بیش ازده میلیون کاربر خدمات رسانی کرده و در قاره‌ها و مناطق مهم جهان حضور دارد. همچنین، با مجوزهای تطبیق شده درپنج کشور شناخته شده از جمله سوئیس، کانادا، استرالیا و ایالات متحده،  در بیش از صد و هفتاد  کشورانجام به فعالیت می کند. این صرافی قابلیت فعامله صدها جفت ارز دیجیتال را در یک آپلیکیش خوب فراهم می نماید.

© ETEBAR.COM  2023